Používáme jen nejlepší technologie

Všechny námi projektované technologie a komponenty jsou na špičkové technické úrovni sestavené tak, aby poměr ceny a výkonu byl pro zákazníka co nejvýhodnější. Konfigurace řešení jsou postaveny s ohledem na co nejrychlejší návratnost investice do fotovoltaiky nebo tepelného čerpadla.
Trina solar logo 2

Fotovoltaické panely

Trina Solar je přední světový výrobce fotovoltaických modulů a inteligentních energetických řešení.

Společnost byla založena v roce 1997. Jako průkopník v oblasti solární energie pomohla společnost Trina Solar změnit solární průmysl. Díky neustálým inovacím produkuje jedny z nejlepších a dlouhodobě nejvíce oceňovaných fotovoltaických panelů.

Panely Trina Solar VERTEX, které při instalacích používáme, patří s účinností 22 % k nejlepším na světovém trhu.

Pylontech logo 1

Baterie, úložiště energie

Společnost Pylontech dlouhodobě vyvíjí a produkuje ty nejkvalitnější systémy pro skladování energie. Díky poměru kvality a ceny patří baterie Pylontech k nejpoužívanějším pro fotovoltaické elektrárny v ČR.

Výkonné vysokonapěťové, modulové baterie Pylontech Force H2 disponují výkonem 3,556 kW a napětím 96V. Tyto baterie se vyznačují skvělou funkčností a funkčním designem a lehkou rozšířitelností. Skvěle se hodí do residenčního sektoru. Pylontech Force H2 se skládají “na sebe” a tudíž k těmto bateriím není nutné kupovat úložný rack ani kabely na propojení jednotlivých baterií. Maximální počet bateriových modulů je u bateriíí Pylontech Force H2 5ks (17,75 kWh). Force H2 jsou baterie založené na technologií LiFePO4 a disponují vysokou životností (více než 6000 cyklů). Jsou kompatibilní s měničem GoodWe ET series.

Goodwe_W

Střídače

Společnost GoodWe je přední světový výrobce fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Kvalitní střídač (měnič) je mozkem každé fotovoltaické elektrárny. Měniče Goodwe zaručují, že se na kvalitu budete moci spolehnout. I to je jeden z důvodu, proč jsou měniče této značky jedny z nejprodávanějších na světě (například v Holandsku, Velké Británii, Austrálii…).

Článek: Ocenění střídačů Goodwe  ZDE

SAMSUNG LOGO
SAMSUNG

Tepelná čerpadla

Integrované řešení Samsung ClimateHub pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody přináší dokonalé domácí klima. Díky jednoduché instalaci, snadnému uvedení do provozu, tichému chodu a chytrému připojení je snadné udržovat pohodlí domova.

Dnešní klimatizační systémy musí splňovat stále přísnější požadavky na hladinu hluku a minimalizovat akustické rušení kolem domu. 4krokový tichý režim systému Samsung ClimateHub umožňuje uživatelům snížit úroveň hluku vytvářeného venkovní jednotkou tepelného čerpadla na 35 dB(A).

Již standardem pro tepelná čerpadla Samsung je možnost ovládaní prostřednictvím Smart Wi-Fi modulu. Stačí nainstalovat aplikaci SmartThings do svého smartphonu a přidat své tepelné čerpadlo k ostatním zařízením Samsung do systému chytré domácnosti a tak ovládat a monitorovat své domácí prostředí kdykoliv a odkudkoliv.